“Toulcák” má za sebou úspěšné období velikonočních akcí. Zaměstnanci velkých firem se konečně začínají po Covidu vracet z homeofficů do práce, a firmy (O2, KPMG, MPSV, ČEPS) obnovily velikonoční jarmarky či výzdobu.

Dlouholetá zaměstnankyně, Lucka Krmenčíková, která v organizaci přes 8 let, získala ocenění v soutěži Zdravotně postižený zaměstnanec roku 2021 pořádanou Nadačním fondem pro podporu zaměstnávání osob se zdravotním postižením.

Provoz Zdravé Jídelny se začíná vracet k provozu před covidem, stejně tak se v Toulcově dvoře obnovují pronájmy, semináře, školní zájezdy. “Vše je zase ve stavu, který jsme si přáli a máme z toho radost. Jen někteří zaměstnanci, jak sami přiznávají, v době covidu trochu "zlenivěli", tak si zvykají pomaleji na běžný provoz,” říká Michal Jirsa, ředitel ENVIRA, která Toulcův dvůr provozuje.

Válka na Ukrajině zasáhla všechny v organizaci především psychicky. Činnost společnosti kromě navyšování cen téměř všeho ale nijak významně nezasáhla. ENVIRA vyhlásila sbírku potřeb mezi zaměstnanci hned na začátku války, poskytovala slevu na obědy pro ukrajinské občany a stále nabízí volnou kapacitu na vaření 40 obědů navíc (zatím není zájem).