Evropská komise usiluje o sociálně odpovědnou a udržitelnou budoucnost.  Proto stojí v čele projektu „Školicí a osvětové činnosti o sociálně odpovědném veřejném zadávání“, který probíhá ve všech 27 členských státech EU. Projekt má dva cíle - zvýšit povědomí veřejných zadavatelů o výhodách sociálně odpovědného veřejného zadávání (sovz) a posílit postavení sociálních podniků rozšířením jejich přístupu na trhy. 

TESSEA je partnerem projektu pro ČR. Jménem Evropské komise provádíme analýzu komunikačních potřeb s primárním zaměřením na veřejnou správu a sociální podniky. Tato analýza se zaměří na stávající komunikační kanály, nástroje a platformy. Máte příležitost to ovlivnit!

Evropská komise má zájem o názory lidí z veřejného sektoru, sektoru sociální ekonomiky, a také o názory právních expertů. Podělte se o své poznatky prostřednictvím průzkumu, jehož cílem je shromáždit informace o komunikačních trendech a postupech v celé EU. Tím, že vyplníte dotazník, ovlivníte i podobu nadcházející komunikační kampaně v České republice.

Tím, že vyplníte dotazník průzkumu, ovlivníte i podobu nadcházející komunikační kampaně v České republice. Praktické upozornění: po otevření okna se objeví dotazník v angličtině, pro českou verzi je třeba na pravé liště zvolit language - jazyk "čeština".

Budeme rádi, když se zapojíte! Přístup k dotazníku průzkumu je zde. Na pravé liště nezapomeňte změnit jazyk dotazníku na „čeština“.

EU